Kına Gecesi Organizasyonu

Paket hizmetlerimiz için yukarıdaki linkleri kullanabilirsiniz.

Lena Organizasyon – Kına Gecesi Organizasyonu Ankara, Bu mutlu gününüzü ölümsüzleştiriyoruz…

Birçok kültürün en önemli parçalarından biridir düğün törenleri. Bu törenlerin içinde yer alan ve gelinin baba evinde kalacağı son gece yapılan kına gecesi ise en duygu yüklü olanıdır. Hüzünlü, yanık bir ezgiyle söylenen ağıtlar, kına gecesinin olmazsa olmazıdır.

Kına yakmak eski islam geleneklerindendir. Geleneksel toplumlarda kınanın; eşleri birbirine sevgili yapmak amacıyla yakıldığı söylenmektedir. Kına aynı zamanda koruyucu özelliğiyle karşımıza çıkmaktadır. Gelin ve davetlilerin ellerine yakılarak, evliliğin bir anlamda kutlanıp kutsanmasını sağlamaktadır.

Hüznün ve mutluluğunun bir arada yaşandığı en önemli gün, kına geceleri büyük şehirlerde ya yapılmamakta ya da yerini bekarlığa veda partilerine bırakmaktadır. Bu bilinçle yola çıkan Lena Organizasyon ekibi geleneklerimizden çok da uzaklaşmadan unutulmaz bir gece olması adına çalışıyor. Biliyoruz ki; iş ve şehir hayatının koşuşturması sizlerin böyle bir geceye yeterince hazırlanmasına izin vermiyor. Lena Organizasyon kına gecesi için her türlü organizasyonu sizler için hazırlıyor. Size sadece sevdiklerinizle Mutlu anlarınızı paylaşmak ve eğlenmek kalıyor.